Jdi na obsah Jdi na menu
 


Richard Krajčo

10. 8. 2008
Richard Krajčo
Povolání: Zpěvák, Herec
Věk: 31
Datum narození: 1. 06. 1977
Místo narození: Ostrava, Československo
Znamení: Blíženci
Člen skupiny: Kryštof

Životopis

Frontman skupiny Kryštof, také skvělí moderátor a herec, to všechno dohromady nás zavede k Richardovi.

Narodil se 1. června roku 1977. V roce 1993 byla založeno punkfolkové trio The Kryštof. V roce 1998 po zdařilém konkurzu začíná moderovat hitparádu české televize Medůza.V roce 1999 - první angažmá v Divadle Petra Bezruče v Ostravě. Role na uvítanou - Hamlet (nejmladší Hamlet v dějinách českého divadla). V roce 2000 dostal cenu od Alfréda Radoka v kategorii talent roku. Roku 2001 skupině Kryštof vychází debutová deska Magnetické pole.

Richard roku 2003 získává sošku za skladbu roku. Stává se členem činohry Národního divadla v Praze. V roce 2004 se objevuje ve filmech Post Coitum, Non plus ultras, Sametoví vrazi a roztáčí Hrubeše a Mareše, co jsou kamarádi do deště. Na podzim vychází třetí album Kryštof. - Mikrokosmos. Richard je za roli Richieho ve hře Láska a porozumění divadla Ungelt nominovám na cenu Thálie za nejlepší mužský herecký výkon a v anktetě Alfréda Radoka obsazuje jak čtvrté, tak i páté místo. Rok zavrušují zásnuby s Ivou FruhlingovouPo půl roce se však slavný pár rozvádí kvůli vysoké vytíženosti zpěváka, protože mladá zpěvačka nechtěla prý jeho aktivity tolerovat.

Roku 2005 si s kapelou Kryštof odnáší sošku dalšího Anděla. Tentokrát za nejlepší popalbum. Na předání svým výrokem ohledně Superstar opět rozčiluje národ. Od února moderuje na síti rádií Kiss hitparádu Musicbox. Na podzim natáčí film Comeback. Účinkoval v televizních filmech - Udělení milosti se zamítá a Z rodinného alba, povídkovém triptychu Trosečníci, seriálu O ztracené lásce. Objevoval se ve filmech: Post Coitum, Sametoví vrazi, Krysař, Non plus ultras, Hrubeš a Mareš jsou kamarádi do deště, Nuda v Brně – hlas. Také daboval ve filmu Auta hlavní postavičku Bleska McQueena a působí na ČT1 v seriálu Hraběnky.ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Measuring Blood Stress

(Ainilteryimani, 8. 10. 2018 6:44)

Pression arterielle est comment robuste votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur essence pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent prendre offre sang loin de votre coeur. Chaque age votre determination bat, il pompe le sang par de vos arteres a la flanerie de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/generique-cialis-generique/

Momentous Blood Urging - Hypertension

(AHammaDreminet, 29. 7. 2018 8:16)

Pression arterielle est comment robuste votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur sentiment pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent perseverent b gerer offre sang loin de votre coeur. Chaque culture votre coeur bat, il pompe le sang par vos arteres a la reste de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/prix-cialis-par-4/